חבילת יעוץ

מקים או משפץ חנות? אל תצא לדרך בלי ליווי של איש מקצוע.

אתה ודאי מומחה בתחום המקצועי של העסק שלך, אבל חשוב שתיגש לפרויקט עיצוב החנות שלך במקסימום רצינות והבנה שלכל החלטה ובחירה שתעשה יש השפעה על ביצועי העסק ומכירותיו. יש שאלות חשובות שצריכות להישאל בשלב זה, ואוסף נקודות לתשומת לב בתכנון מקצועי של נקודת מכירה. למשל: איך לתכנן נכון את מהלך הלקוח בחנות? מה שמים איפה וכמה? איך לחשוף את הקונה ליותר מוצרים בפחות זמן? מה משפיע על חווית הלקוח? איך לנצל נכון את מגבלות השטח? איפה נכון למקם את הקופה? איך יוצרים שטחי אחסון מתאימים? איך לצמצם גניבות? איזו תאורה נכונה למוצרים? איך יוצרים מוקדי עניין בחנות ומטפלים באזורים מיוחדים? איזה צבעים יסייעו ליצירת אוירת הקניה הרצויה? איך עוזרים ללקוח להתמצא בחנות? איך לתקשר את היתרונות שלך על-פני עסקים מתחרים? ועוד.

ככלל - ההעדפה שלנו בקורן היא להציע חבילת שירות מלאה, כלומר לטפל בפרויקט על כל שלביו (קונספט-פלנוגרמה-עיצוב-תכנון-יצור-התקנה) על-מנת לתת ללקוח שירות כולל, ולוודא שהתוצר הסופי ברמה הגבוהה ביותר. אבל גם אם תקציבך לא מאפשר זאת, ואתה מתכוון לטפל בפרויקט בעצמך, חשוב שתיגש לפרויקט עם ידע מקצועי רב ככל האפשר ותוך התייחסות בתכנון ההתחלתי לכמה שיותר פרמטרים. יש להתייחס ליתרונות ולחסרונות של העסק שלך ספציפית, וכן למיקום ולנתוני השטח, על-מנת להימנע מטעויות בתכנון המקום.

אנו מציעים חבילת יעוץ קמעונאי לבעלי עסקים/חנויות.

ליאור קורן יגיע לעסק שלך לסיור ופגישת יעוץ שבעקבותיה תקבל דו"ח עם המלצות, דגשים והנחיות מקצועיות לתכנון ועיצוב המקום.

החבילה כוללת:

  • סיור בשטח החנות, צילומים ומדידות כלליות, ניתוח וזיהוי הזדמנויות תוך התייחסות לתנאי השטח.
  • דו"ח הכולל המלצות כלליות בנושאי: מסלול הלקוח בחנות, התייחסות לחווית הקניה, מיקום מוקדי עניין, עקרונות תמהיל המוצרים ואופן הצגתם, התייחסות למערכות השילוט והמיתוג, תאורה, מיזוג, דלפק המכירה וסביבותיו, תצוגת המחירים והמבצעים, ועוד.
  • פגישת יעוץ מסכמת.

לפניות: 03-9191505 שלוחה 124 (גיא), או למייל: info@korenvs.co.il

ליאור קורן | בעלים ומנכ"ל קורן פתרונות חזותיים
ליאור קורן | בעלים ומנכ"ל קורן פתרונות חזותיים
מאז 1997 שנה מעצב ומבצע מתחמים מסחריים, רשתות קמעונאיות, חנויות נוחות, סופרמרקטים, עמדות ודוכני מכירה, ומגוון מתקני תצוגה יחודיים. עד כה טיפל במעל 2000 נקודות מכירה עבור יצרנים וקמעונאים מובילים.