fbpx
המלצות

המלצות

לקוחותינו מספרים
התוצאה מדברת בעד עצמה, יותר לקוחות רכשו והתנסו במוצרי המזון השבדי הייחודי שלנו, ואנו החלטנו להמשיך ולהטמיע את הקונספט של קורן בסניפי הרשת הנוספים.
שוקי קובלנץ - מנכ"ל IKEA ישראל

לפני כשנה פנינו לחברת קורן במטרה לשפר את ביצועי חנות המזון השבדי הנמצאת בכל חנות ברשת שלנו. עיצוב הרשת מוכתב על-פי קו עיצובי בינלאומי, אנו חיפשנו את ה"דבר הנוסף", את הפניה המותאמת למבקרים בנושא המזון ויצירת סקרנות אשר תביא את המבקרים לנסות את מוצרי המזון הייחודיים שלנו.

מיקומה של חנות המזון השבדית אחרי קו הקופות ולפני היציאה מהחנות, הוסיפה אתגר לפתרון המבוקש.
קורן נענו לאתגר והציגו עיצוב ייחודי ותכנון מקצועי, ניכר היה שהחברה מומחית בעיצוב נקודות מכירה.
המתחם קיבל נוכחות ויזואלית בולטת ומושכת כלפי הלקוחות בקופות, המוצרים חולקו לקטגוריות ושולבו תקשורות המאפשרות ללקוחות להתמצא במתחם בקלות ובאופן עצמאי.

התוצאה מדברת בעד עצמה, יותר לקוחות רכשו והתנסו במוצרי המזון השבדי הייחודי שלנו, ואנו החלטנו להמשיך ולהטמיע את הקונספט של קורן בסניפי הרשת הנוספים.

הצוות של קורן נתן מענה מקצועי ושירותי לאורך כל הדרך, ניהל את כל שלבי הפרויקט ונתן לנו בטחון בהצלחתו.

המטרה של יצירת סקרנות והתנסות במוצרי המזון הייחודי שלנו הצליחה!

לצפייה בפרויקט לחצו כאן

כל פרויקט מקבל תשומת הלב המלאה, הכוללת התייחסות מקיפה וירידה לפרטים, החל בתכנון קמעונאי חכם וסבלני וכלה ביכולות עיצוב ואסתטיקה גבוהות ביותר.
הילה חביב - ממשפחת הבעלים חביב

זה מספר פרויקטים שאנו עובדים יחדיו ומסתייעים בשירותי "קורן פתרונות חזותיים – עיצוב מסחרי וחווית קניה", תקופה ארוכה מספיק על מנת להתרשם לעומק ולהביע הערכתנו למקצועיות, המסירות והמיקוד של הצוות.

כל פרויקט מקבל תשומת הלב המלאה, הכוללת התייחסות מקיפה וירידה לפרטים, החל בתכנון קמעונאי חכם וסבלני וכלה ביכולות עיצוב ואסתטיקה גבוהות ביותר.

עמדתם במגבלות פעילות די מורכבות, ביצעתם מגוון מטלות ומשימות תוך שמירה על יחסי אנוש מצוינים ואווירה חברית ונעימה.

לצפייה בפרויקט לחצו כאן

ליאור והצוות בקורן היו קשובים לרצונות שלי, גמישים לשינויים ולאילוצים, ולא חסכו מחשבה, שעות עבודה ומאמץ על-מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר.
אורון חיון - בעלים ומנכ"ל Seven (פטרוליום ישראל בע"מ)

אני שמח שבחרתי בכם כחברת המיתוג והעיצוב של רשת תחנות הדלק החדשה שלי – Seven.

כמי שמעריך איכות ורגיש לפרטים הקטנים הרגשתי שאתם מתחברים לשאיפה שלי לבנות עסק מבודל, איכותי ומוקפד, ויודעים לתרגם את זה לנראות התחנה בשטח.

ליאור והצוות בקורן היו קשובים לרצונות שלי, גמישים לשינויים ולאילוצים, ולא חסכו מחשבה, שעות עבודה ומאמץ על-מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

מאז שנפתחה התחנה הראשונה אני מקבל מחמאות על העיצוב, חנות הנוחות מתפקדת היטב ונוחה לצוות וללקוחות.
בחרתי להמשיך לשתף אתכם פעולה גם בסניפים הבאים. אני ממליץ על קורן כחברה לעיצוב וביצוע מתחמי מכירה.

לצפייה בפרויקט לחצו כאן

צוות שלווה אותי באופן יומיומי במשך למעלה משנה, הייתי מעז אפילו לקרוא להם משפחה, אז למשפחת קורן תודה ענקית!
משה רם - בעלים תמר חוויה של טעם

אני רוצה להסב תשומת לב לחברה קטנה
אבל ענקית שהצליחה להיכנס עמוק לתוך ראשי לתרגם ולהוציא לפועל את הפנטזיה הגדולה שלי,
ולהקים את החנות היפה ביותר בארץ,
מקום שהוא לא פחות מחווית קניה אחת גדולה,
מקום שבכל בוקר כשהמסך עולה גורם לי לחיוך ענק.
קבוצת אנשים מחוננים ומוכשרים,
ומנצח על התזמורת המופלאה הזאת הוא ליאור קורן כמובן.
צוות שלווה אותי באופן יומיומי בבמשך למעלה משנה,
הייתי מעז אפילו לקרוא להם משפחה,
אז למשפחת קורן תודה ענקית!

לצפייה בפרויקט לחצו כאן

החברה מפגינה יכולות גבוהות בכל הקשור להבנת הקשר שבין הקמעונאי ללקוח, ומתן פתרונות ייחודיים ויעילים במרחב הקמעונאי.
משה שמעוני - חצי חינם מנהל סניף

חברת "קורן פתרונות חזותיים" פעילה כתשע שנים מול חצי חינם בפרויקטים שונים בסניפי הרשת השונים ובחברות השונות שבבעלותנו.

חברת קורן משמשת כספק מוביל בפיתוח, עיצוב וייצור של נראות הסניפים. בשנה האחרונה היתה אחראית על הקמת סניף אם המושבות, בכל הקשור למבנה פנים החנות וכן מעורבת בפרויקטים רבים אחרים.

החברה מפגינה יכולות גבוהות בכל הקשור להבנת הקשר שבין הקמעונאי ללקוח ומתן פתרונות ייחודיים ויעילים במרחב הקמעונאי.

ממליץ לשכור את שירותי החברה.

לצפייה בפרויקט לחצו כאן

היצירתיות שהבאתם לפרויקט אין שני לה וזה לא רק אני מעיד, אלא כל לקוח או מעצב איתו אני עובד משבח ואומר שהמקום הינו מרהיב ביופיו ויוצא דופן באיכותו.
יעקב גבריאל - בעלים אקווה סטודיו

בס"ד.
בדצמבר 2014 סיימנו ביחד את הפרויקט של חנות הקונספט אקווה סטודיו.
אני רואה כזכות להביע את תודתי והערכתי בכל הקשור לתקופת התכנון ופיתוח הפרויקט.
ברצוני להודות לכם על היחס הטוב והחברי שבא לידי ביטוי במקצועיות ורמת בקיאות גבוהה בפיתוח חווית עיצוב החנות, מיתוג מחדש והבאת הקונספט החדש לארץ.
היצירתיות שהבאתם לפרויקט אין שני לה וזה לא רק אני מעיד אלא כל לקוח או מעצב איתו אני עובד משבח ואומר שהמקום הינו מרהיב ביופיו ויוצא דופן באיכותו. כמובן שהפתרונות שהבאתם בכל תחום בפרויקט כגון מיתוג, אתר אינטרנט, שילוט וכן הכוונה בשינוי הקונספט ראויים לשבח מיוחד.
בהזדמנות זו אודה מקרב לב לכל העוסקים במלאכה ולצוות הרחב שיצא לי להכיר הן בצוות הסטודיו, הניהול והפיקוח, ההפקה והייצור. בברכת תודה רבה והמשך שיתוף פעולה פורה גם בעתיד.

לצפייה בפרויקט לחצו כאן

אני ממליץ בחום על שיתוף הפעולה עם קורן, הן מהבחינה הפרסונאלית והן במישור המקצועי.
יוסי לאור - דירקטור, מנהל פיתוח עסקי Go Active

רשת מועדוני הכושר גו אקטיב כוללת 29 מועדוני כושר בישראל, גו אקטיב היא הרשת היא הותיקה בישראל ופועלת כבר למעלה מ-23 שנים.

לפני כשנה הקמנו את מרכז הכושר המתקדם בישראל "גו אקטיב קרית אונו" בשטח של 16 דונם ומועדון בשטח בנוי של למעלה מ-4500 מ"ר. פתיחת המועדון החדש כללה עיצוב מחדש וגיבוש קונספט עיצובי מכירתי חדש למועדון. לאחר בחינת מספר אופציות, בחרנו בקורן פתרונות חזותיים ללוות אותנו משלב גיבוש הרעיון ועד לביצוע הסופי.

המעורבות של צוות המנהלים של קורן הייתה מלאה מהיום הראשון, נקבעו פגישות עבודה מסודרות מול הצוותים אצלנו, כולל ירידה לכל הפרטים הקטנים הקשורים לתפעול השוטף של איזור המכירה במועדון, נקבעו סוגי המוצרים שימכרו והפתרונות העיצוביים והפונקציונאליים הדרושים, קיבלנו בלוח זמנים מזורז סקיצות ראשוניות לאישור והגבנו אליהם עד שעברנו לשלב היצור. אני חייב לציין שגם בשלב זה קורן שמרו איתנו על קשר שוטף והיו פתוחים לשינויים אם נדרשו.

בסופו של תהליך הגיעו המוצרים והותקנו בזמן לשביעות רצוננו המלאה.
אני ממליץ בחום על שיתוף הפעולה עם קורן, הן מהבחינה הפרסונאלית והן במישור המקצועי. בהצלחה!

לצפייה בפרויקט לחצו כאן

השינוי העיצובי היה מבחינתנו מהפכה של ממש, גם במראה החנות וגם בתחושה הכללית, ובעיקר בשיפור במכירות. המחזור החודשי שלנו עלה לאחר השיפוץ בכ-250%!
אלי יעיש - בעלים עומר יבולים

שלום רב,
בשנת 2009 שיפצנו את חנות הפירות והירקות שהפעלנו בשותפות עם רשת חצי חינם בסניף ירקונים בפתח-תקווה.
העסק עבד יפה קודם לכן, ניגשנו לשיפוץ במטרה לשפר את נראות המקום.
חברת קורן עיצבה את כלל המתקנים בחנות בהמשך לעיצוב חנות הפירות והירקות בסניף הדגל של הרשת בהוד השרון. החברה אף ייצרה והתקינה את כלל המתקנים בחנות.
השינוי העיצובי היה מבחינתנו מהפכה של ממש, גם במראה החנות וגם בתחושה הכללית, ובעיקר בשיפור במכירות.
המחזור החודשי שלנו עלה לאחר השיפוץ בכ-250%!
חברת קורן סיפקה לנו מוצר ברמה גבוהה, שירות טוב והביאה לעסק תועלת רבה מאד.
ממליץ בחום לעבוד איתם בתחום עיצוב חנויות ומתקני תצוגה.

לצפייה בפרויקט לחצו כאן

חברת קורן הפגינה מהירות תגובה ועמדה בלוחות הזמנים הצפופים. קיבלנו רמת שירות גבוהה, יצירתיות, גמישות ורצון לספק אותי כלקוח.
איציק מיכאלי - מנכ"ל ובעלים שווה פלוס

בקיץ 2013 חברת קורן ביצעה פרויקט מפתח גדול בסניף שלנו "שווה +" באור יהודה. הפרוייקט כלל עיצוב יצור והקמה של מחלקת ירקות ו-10 קטיגוריות שונות.

לפרויקט הוגדר לוח זמנים צפוף מאד על מנת לעמוד בתאריך הפתיחה של הסניף. חברת קורן הפגינה מהירות תגובה ועמדה בלוחות הזמנים הצפופים. קיבלנו רמת שירות גבוהה, יצירתיות, גמישות ורצון לספק אותי כלקוח. למרות שביצעתי שינויים תוך כדי התקדמות הפרוייקט, קורן הראו נכונות ללכת לקראתי ועדיין לעמוד בלוחות הזמנים הצפופים. גם לאחר סיום הפרויקט, קורן היו נכונים לבצע תיקונים, השלמות ובקשות שונות שהועלו לאחר פתיחת הסניף.

אני מאד ממליץ לעבוד עם חברת קורן, הן ברמת השירות, האיכות המקצועיות ולוחות הזמנים.

לצפייה בפרויקט לחצו כאן

קיבלתי תגובות מדהימות מלקוחות - כולם מתלהבים מאד... קיבלנו שירות מעולה והמקום עובד ללא הפסקה.
מיכאל אלקסלסי - בעלים Stop Shop

קיבלתי תגובות מדהימות מלקוחות – כולם מתלהבים מאד.
מחמיאים על העיצוב, הסידור של המקום, מאד אסטטי ומושך.
קיבלנו שירות מעולה והמקום עובד ללא הפסקה.
מאד נהניתי לעבוד אתכם, המון תודה.

לצפייה בפרויקט לחצו כאן

לאחר מעל שנה של פעילות הסניפים המחודשים ניתן לומר כי ישנו גידול של עשרות אחוזים במכירות, הלקוחות מאד מרוצים מהתצוגה ומהנראות של החנויות.
נועם נגלר - מנכ"ל חשמל ישיר

חשמל ישיר הינה רשת ותיקה ומובילה בתחום שיווק ואספקת ציוד וחומרי חשמל לתעשייה, לקבלני משנה וללקוחות פרטיים. הרשת מונה שמונה סניפים באזורי תעשייה בפריסה ארצית. לאחרונה עברה הרשת תהליך מיתוג מחדש. כחלק מהתהליך הוחלט ליישם את ערכי המותג בסניפים עצמם, תוך ביצוע שיפוץ מלא של החנויות הקיימות, ותכנון חנויות חדשות.

בחרנו ב"קורן פתרונות חזותיים" לבצע את העבודה משלב הקונספט עד הביצוע. עד כה ביצענו בשיתוף פעולה שיפוץ של 5 חנויות (ירושלים, חולון, רחובות, פתח תקווה וקיסריה).

במסגרת הפרויקט תוכנן כל סניף בנפרד, עוצבו ובוצעו מתקני תצוגה יעודיים לרשת והושגה אחידות ושיפור בנראות החנויות, במטרה להגדיל את המכירות. לאחר מעל שנה של פעילות הסניפים המחודשים ניתן לומר כי ישנו גידול של עשרות אחוזים במכירות, הלקוחות מאד מרוצים מהתצוגה ומהנראות של החנויות. לאנשי המכירות בדלפקים יש סביבת עבודה נוחה ויעילה בהרבה לעומת מה שהיה בעבר. התצוגה החדשה מאפשרת לנו להציג בצורה נכונה את ליין המוצרים. מגוון המוצרים ומשפחות המוצר אשר מוצגות התרחב בצורה משמעותית, דבר המאפשר לנו להגדיל את מחזור המכירות על בסיס הלקוחות הקיימים.

אני ממליץ בחום על עבודה עם קורן.

לצפייה בפרויקט לחצו כאן

לקורן הבנה מקצועית מלאה בתחום הריטייל, עיצוב חדשני וקריאטיבי, פתרונות טכניים יצירתיים וכן רמת ביצוע גבוהה, והצוות המקצועי אחראי, שירותי וזמין.
אבי יוסיפוב - בעלים ומנכ"ל שותף פנופארם

הרינו לאשר כי אנו נעזרים בשירותי חברת "קורן פתרונות חזותיים" לביצוע מיתוג ועיצוב סניפי רשת בתי מרקחת "פנופארם", שהתחילה פעילותה לפני כשנה. נעזרנו ב"קורן פתרונות חזותיים" החל משלב הלוגו ומיתוג הרשת, דרך קביעת נראות הרשת, תכנון הפלנוגרמה ומתקני התצוגה השונים ועד לביצוע מלא של החנויות בפועל.

במהלך השנה נפתחה חנות ראשונה בהוד השרון, ובעקבותיה פתחנו שוב בשיתוף פעולה עם "קורן" סניף שני בחולון, תחת אותו קו עיצובי. על הפרק המשך עבודה על סניף שלישי בזמן הקרוב.

לחברת קורן הבנה מקצועית מלאה בתחום הריטייל, עיצוב חדשני וקריאטיבי, פתרונות טכניים יצירתיים וכן רמת ביצוע גבוהה, והצוות המקצועי אחראי, שירותי וזמין. כמו-כן, היו קשובים לכל בקשותינו, ולמדו את הצרכים היחודיים של תחום בתי המרקחת. החנויות שלנו נראות ייחודיות ושנות מהמתחרים, מתקדמות ואיכותיות יותר.

ממליץ לשכור את שירותי החברה לכל פרויקט בתחום הקמעונאי.

לצפייה בפרויקט לחצו כאן

ברצוני לציין את הרמה המקצועית הגבוהה של הצוות בקורן, ההבנה הקמעונאית, הגמישות והמענה השוטף לצרכינו, וכן את תודעת השירות הגבוהה של עובדי החברה.
איציק ברק - מנהל מכירות ארצי המועצה להסדר הימורים בספורט

מאז שנת 2001 שימשה חברת קורן ספק בלעדי של "המועצה להסדר הימורים בספורט" בתחום פיתוח המרחב הקמעונאי והטמעת המותג "טוטו/וינר" בנקודות המכירה, קורן היוותה "קבלן מפתח" בפרויקט עיצוב ושדרוג תחנות הטוטו ברחבי הארץ שיזמה המועצה והוציאה לפועל, בשיתוף עם בעלי התחנות.

הפרויקט כלל:

פיתוח הקונספט העיצובי ויישומיו בנקודות המכירה של המועצה.
עיצוב פרטני של החנויות לסוגיהן (קיוסקים, חנויות נוחות, עמדות בקניונים ועוד).
פיתוח, עיצוב ותכנון מתקני התצוגה לסוגיהם כגון: דלפקי טרמינלים חדשניים, מערכות מידוף, אחסון וריהוט, קירות כוח משולבי טכנולוגיה) מערכות מחשב, תאורה, מסכי טלוויזיה ועוד (מתקני טפסים שונים, שולחנות, כסאות, דלפקי וכסאות בר, אזורי ישיבה ייעודיים למילוי טפסים, גופי תאורה בפיתוח ייעודי, כובשי מדף, מערכות שילוט שונות ועוד.
תכנון לרמת יצור של כלל המתקנים והאלמנטים.
מדידה בשטח, תכנון לייאאוט ייעודי לכל תחנה ואישורו מול בעל התחנה ונציגי המועצה, כולל אישור תקציבי.
הפקה ויצור כלל רכיבי הפרויקט, חלקם ביצור יחידני (one off) וחלקם ביצור המוני, תוך יישום מגוון טכנולוגיות וחומרים מתקדמים) נגרות, מתכת ,פלסטיקה, דפוס לסוגיו, מערכות חשמליות ועוד).
התקנת נקודות המכירה והמתקנים בשטח.
תפעול שוטף ותחזוקה.

במהלך תקופה זו טיפלה חברת קורן במעל 1000 נקודות מכירה מטעמנו ברחבי הארץ, בפן התפעולי של הפרויקט, ונשאו באחריות הכוללת לביצועו. נציגי החברה נתנו שירות לחמישה מנהלי אזורים מטעם המועצה במקביל, ועבדו באופן שוטף מול בעלי התחנות למתן מענה מלא לצורך הספציפי של כל נקודת מכירה (כולל יעוץ קמעונאי ופלנוגרמה).

בקורן השכילו לשלב בין צרכי בעל התחנה לאלו של המועצה באופן שמינף את הקשר בין המועצה לתחנות, מיקסם את שטחי התצוגה של המועצה, וקידם את מכירות המותג.

ברצוני לציין את הרמה המקצועית הגבוהה של הצוות בקורן, ההבנה הקמעונאית, הגמישות והמענה השוטף לצרכינו, וכן את תודעת השירות הגבוהה של עובדי החברה.

אשמח להמליץ עליהם כספק מקצועי בתחום עיצוב תכנון וביצוע נקודות מכירה.

לצפייה בפרויקט לחצו כאן