על סייל וקוקטייל

[

נעים בבית - עיצוב הלבשת הבית וסגנון חיים | פבר' 2013 | מיכל לוי

]
לצפייה בפרויקט: יקבי בנימינה | עיצוב והקמת מרכז מבקרים
תאור יקב בנימינה המשופץ בו צפוי להתרחש יריד סייל וקוקטייל מזוית ראייתה של מעצבת ובלוגרית עיצוב.
קישור לכתבה להורדה
תמונה של אולם אירועים בקומת הכניסה
אולם אירועים בקומת הכניסה

לא אחת כתבתי בבלוג על ירידים שמתקיימים ברחבי הארץ, על כמה שאני אוהבת את האווירה ועל הגודיז השווים שאפשר לאסוף בירידים שכאלה. היריד הזה מעט שונה עבורי וזאת בשל העובדה שהפעם אני אקח בו חלק. שמחה לספר לכם על ה "Cocktail Sale" בחמישי-שישי הקרובים ביקבי בנימינה.

כששמעתי לראשונה על הסייל לא העלתי על דעתי שאני אקח בו חלק, רציתי לכתוב עליו בבלוג כמו תמיד. סימנתי לי את תאריך היעד ועקבתי אחרי הנעשה. במקביל ובלי שום קשר, לאחרונה אני מעצבת ויוצרת כל מיני פריטים עיצוביים להלבשת הבית כאלה שאני אוהבת ופחות יצא לי לראות בחנויות. בעודי עוקבת אחרי הנעשה ביריד הרגשתי שלראשונה אני רוצה לקחת חלק בעשיה כל כך מעניינת, מעוצבת וססגונית.

לאחר שקיבלתי את בירכת הדרך מדריה ודורית מפיקות האירוע המקסימות אחד הדברים הראשונים ב to do list שלי היה ללכת ולראות את המקום, לספוג את האווירה ולהתרשם.

את מרכז המבקרים של יקבי בנימינה אני מכירה לא מעט שנים אבל לאחרונה הוא עבר מתיחת פנים ושיפוץ מאסיבי ואין קשר בין המקום החדש לקודמו. בכנות, כל כך אהבתי את המקום החדש שלמחרת בבוקר התייצבתי עם מצלמה והתמונות ומעט מהאווירה הכל כך קסומה לפניכם.

אז מה בתכנית? אווירת יקב נעימה וחמה, מוזיקה טובה, דוכן טעימות יין, קוקטיילים מפנקים ובית הקפה החדש טובל בירוק שיפעל במהלך האירוע לרגע של נחת. רשימה מכובדת של מציגות איכותיות שתוכלו להכיר בדף האירוע בפייסבוק כאן, והכי חשוב הילדים. באווירה פורימית עליזה ושמחה תהייה מאפרת שתצייר על פני הילדים ושוזרת צמות מעוטרות בחרוזים נוצות ועוד.

נתראה באירוע להיכרות מסוג אחר: פנים אל פנים, אני כבר מחכה.

כתבה וצילמה: מיכל לוי. כל הזכויות שמורות לאתר COZY.

תמונה של תמונה מתוך הכתבה
תמונה מתוך הכתבה
צילום: מיכל לוי, זכויות שמורות לאתר COZY